Backup energii w Twoim stylu, dla Twojego urządzenia

Czy zabrakło Ci kiedyś baterii w Twoim smartfonie, kiedy na prawdę go potrzebowałeś? Takie sytuacje się zdarzają, dlatego właśnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą powerbanków dostępnych w naszym sklepie! Jest to dodatkowa dawka energii dla Twojego urządzenia, która pozwoli Ci dłużej cieszyć się korzystaniem z aparatu i daje gwarancję, że baterii starczy Ci na tyle ile potrzebujesz. W naszej ofercie przedstawiamy powerbanki w różnych rozmiarach, od malutkich, mobilnych bateryjek, aż po duże akumulatory, które starczą na bardzo wiele ładowań. Przeciętna bateria w telefonie ma około 3000mAh. Niektóre modele naszych powerbanków posiadają pojemność nawet dziesięciokrotnie wyższą ! Oczywiście od Ciebie zależy jaki model wybierzesz i potrzebujesz, ponieważ niektórym użytkownikom w pełni wystarczą mniejsze modele, które pozwolą na naładowanie naszego telefonu np. 2 razy, co już pozwoli w pełni cieszyć się smartfonem i robić zdjęcia non-stop np. podczas wyjazdów.

Powerbank - idealny podczas wyjazdów

Taki dodatkowy akumulator, zwłaszcza o dużej pojemności sprawdza się świetnie zwłaszcza podczas wypadów za miasto, kiedy niezbędna jest dodatkowa moc dla Twoich urządzeń, a w pobliżu nie ma możliwości podłączenia ich do kontaktu, lub nie masz czasu na stanie i ładowanie Twojego aparatu. Wobec tego, gdy wyjeżdżamy na camping, festiwal muzyczny, czy też obóz warto zabrać ze sobą taki dodatkowy backup energii, aby nasze urządzenie mogło ciągle działać i byśmy bez przeszkód mogli z niego korzystać. Równie dobrze sprawdzi się jednak gdy jesteś bardzo zabiegany i bateria telefonu może paść w każdej chwili. Wtedy szczególnie dobrze sprawdzą się mniejsze odpowiedniki, które możesz ciągle mieć przy sobie i podratują Twój smartfon na tyle, byś mógł z niego spokojnie korzystać nie myśląc o zużyciu baterii.

Dopasowany do Ciebie - różne kształty i wzory

Powerbanki stały się na tyle uniwersalnymi i popularnymi urządzeniami, że powstało bardzo wiele modeli, o przeróżnych pojemnościach tak, by każdy znalazł motyw, który mu się podoba i odpowiada z ilością energii, jaką potrzebuje. W naszej ofercie posiadamy przeróżne wzory i kolory powerbanków z motywami z filmów, bajek, oraz rozwiązania bardziej klasyczne. Nasze powerbanki przygotowujemy tylko z najwyższej jakości tworzyw, jak i ogniw wewnętrznych, co zapewni długą pracę akumulatora i brak utraty żywotności. Dzięki bogatej ofercie na naszej stronie, na pewno znajdziesz powerbank, który Ci będzie odpowiadał - zarówno pod kątem pojemności akumulatora, jak również pod kątem wyglądu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl