Mobilna pamięć ROM dla Twojego urządzenia!

Pamięci nigdy za wiele - wiedzą o tym przede wszystkim osoby w podeszłym wieku, których czasami potrafi ona zawodzić i bardzo chcieliby, by była ona lepsza - pora by uświadomili to sobie również ludzie młodzi i nie tylko! Nasze przenośne pendrive'y z wejściami USB i microUSB kompatybilne są ze wszystkimi jednostkami pracującymi w systemie Windows oraz Android. Oznacza to, że nasze akcesorium jest bardzo uniwersalne i możesz bez problemu podłączyć je do wielu urządzeń takich jak laptopy, tablety, czy smartfony, by zgrywać, przechowywać i przenosić swoje ważne pliki w inne miejsca bezprzewodowo. Pamieć USB bardzo rozpowszechniła się w ostatnim czasie, ponieważ oferuje dużą wygodę i komfort przenoszenia plików w porównaniu z noszeniem ze sobą przenośnych dysków czy większych sprzętów, a jednocześnie dużo większą pojemność niż np. wysyłanie plików mailem przez sieć.

Przenośna pamięć USB i microUSB dla Twojej wygody

Pendrive'y, które oferujemy robione są z najwyższej jakości materiałów gwarantujących, że nie stracimy przechowywanych tam ważnych dla nas dokumentów. Do wyboru jest kilka różnych wariantów naszych pamięci USB - 8GB, 16GB, 32GB, 64GB. Większa pojemność oznacza oczywiście większą ilość miejsca na nasze pliki i zdjęcia. Warto dodać, że nasze pendrive'y wyposażone zostały w bardzo szybki rodzaj pamięci flash, znacznie szybszy niż stosowany w pozostałych, standardowych modelach. Część oferowanych przez nas modeli posiada również dwie wbudowane wtyczki z obu stron: USB oraz mikro USB co pozwala na swobodne przesyłanie plików pomiędzy np. komputerem z większym gniazdem USB oraz telefonem lub tabletem z mniejszym. Ułatwia to np. przesyłanie plików z komputera na urządzenie przenośne i późniejsze ich odczytywanie.

Podręczna pamięć flash USB zawsze w Twoim stylu

Do wyboru w naszej ofercie jest również kilka modeli niestandardowych. Posiadamy pendrive'y w ciekawych modelach i kształtach, których design jest nawiązaniem np. do popularnych bajek czy motywów popkulturowych. Jakość wykonania zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, wobec czego już na pierwszy rzut oka po samym ich wyglądzie widać bardzo dobrą jakość wykonania oraz materiałów. Również modele klasyczne z dwoma wtyczkami do gniazd występują u nas w kilku wersjach kolorystycznych, żebyś mógł wybrać najbardziej Ci odpowiadającą. Zawsze staramy się dopasować do klienta, wobec czego wybór oferty w naszym sklepie jest dopasowany do obecnie panujących trendów na rynku oraz modeli najlepszych, najpopularniejszych i najlepiej się sprzedających, głównie ze względu na jakość i korzyści względem ceny. Pragniemy wciąż rozszerzać swoją ofertę, wobec czego będziemy uzupełniać modele których nie posiadamy, a które najbardziej przypadną Wam do gustu!

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl