Opcje przeglądania

Osłona - Niezastąpiony gadżet

Przy zakupie dobrego smartfona podstawową rzeczą powinno być wyposażenie go w odpowiedni pokrowiec na telefon. To niezastąpione akcesorium zabezpieczające telefon przed większością uszkodzeń mechanicznych, które może uratować nasze urządzenie z niejednej sytuacji bywa również obiektem wyrażania własnego siebie. Warto się zatem zastanowić - czy jest to tylko gadżet, dzięki któremu nasz telefon wyróżnia się spośród innych modeli, czy jest to także jego druga skóra chroniąca przed upadkami i zalaniem. Na szczęście nie trzeba wybierać! Nasze etui pozwolą połączyć obie te cechy - zarówno świetnie wyglądają i dodają telefonowi unikalności, a także sprawiają, że upadek z niewielkiej wysokości jest mu niestraszny.

Personalizacja telefonu

Oprócz oczywistych korzyści wynikających z tego, że żywotność telefonu w etui zwiększy się kilkukrotnie, a nasz osobisty wkład w użytkowanie z powodu pękniętych szybek i otarć się zmniejszy, jest kilka elementarnych powodów, dla których warto wyposażyć nasze urządzenie w osłonę na smartfona. Pierwszym i podstawowym jest design. Etui do smartfonów dostępne na naszej stronie posiadają unikalne motywy, które trudno dostać gdziekolwiek indziej, co sprawia, że nasz telefon na pewno będzie wyróżniał się na mieście.

Lecz to nie wszystko!

Do wyboru posiadamy nie tylko gotowe wzory na nasze pokrowce, lecz także takie zaprojektowane przez Was! Wystarczy wysłać do nas grafikę lub zdjęcie, które chcielibyście umieścić na futerale, a nasz specjalny dział zajmie się idealnym dopasowaniem go do osłony przeznaczonej na Twoje urządzenie. Nasze zamykane obudowy zachwycają jakością wykonania oraz bogactwem detali. Barwy są bardzo głębokie, a kolory żywe co sprawia, że Twój telefon w nowej obudowie 3D zyska także nowe, lepsze życie.

Co ważne - telefon przeżyje dłużej

I będzie w stanowczo lepszej kondycji! Jeśli zastanawiałeś się co wpływa na to, że telefony po jakimś czasie tracą swoją szybkość i zaczynają zwalniać, a wręcz się zacinać - jest to jeden z podstawowych czynników. Dbanie o swój telefon w tak prosty sposób pozwoli nie tylko wydłużyć jego żywotność, ale także zwiększyć i polepszyć jego wydajność oraz szybkość przy codziennym użytkowaniu. Jest to bardzo ważny aspekt dla każdego użytkownika. Pomijając świetny wygląd naszych case'ów dla kobiet i mężczyzn, dzięki którym telefon sam w sobie wygląda oszałamiająco, nieciekawie prezentują się różnego typu obicia na rogach, zniszczone gniazdko USB, czy pęknięty ekran. To również ma wpływ na użytkowanie naszego aparatu. Fizyczne uszkodzenia są bardzo trudne do usunięcia, a wręcz niemożliwe bez zastąpienia danej części inną. Silikonowy case całkowicie niweluje ten problem, ponieważ przy w miarę rozsądnym korzystaniu z komórki takie uszkodzenia nie występują w ogóle.

Ważną kwestią pozostaje też cena - niewielkim kosztem można uzyskać efekt długotrwały, pozwalający na dużo lepsze i efektywniejsze korzystanie z telefonu. Tak na prawdę wartość kejsa na telefon zwraca się choćby przy późniejszej sprzedaży aparatu. Smartfon - jako zachowany w o wiele lepszym stanie, jednocześnie jest warty dużo więcej.

Etui  Exclusive Full Protection Black Etui Exclusive Full Protection Black
Producent: Telefon4u
Cena: 49,00 zł 99,00 zł
 • promocja
Etui  Exclusive Full Protection Rose Gold Etui Exclusive Full Protection Rose Gold
Producent: Telefon4u
Cena: 49,00 zł 99,00 zł
 • promocja
Etui 3D Amazing Journey Pudrowy Róż Etui 3D Amazing Journey Pudrowy Róż
Producent: Telefon4u
Cena: 10,00 zł 69,00 zł
 • promocja
Etui 3D Amazing Journey Shine Pink Etui 3D Amazing Journey Shine Pink
Producent: Telefon4u
Cena: 19,00 zł 69,00 zł
 • promocja
Etui 3D Amazing Journey Shine Silver Etui 3D Amazing Journey Shine Silver
Producent: Telefon4u
Cena: 19,00 zł 69,00 zł
 • promocja
Etui 3D Angry Devil Black Etui 3D Angry Devil Black
Producent: Telefon4u
Cena: 19,00 zł 69,00 zł
 • promocja
Etui 3D Angry Devil Red Etui 3D Angry Devil Red
Producent: Telefon4u
Cena: 19,00 zł 69,00 zł
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl