Świetnie dopasowane etui na ramię ułatwi wykonywanie sportu

Powyższe zdanie to fakt - każdy kto biega, pływa, jeździ na rowerze ogólnie uprawia jakikolwiek sport rekreacyjnie lub wyczynowo z pewnością to potwierdzi. Żyjemy w czasach kiedy smartfon stał się integralną i praktycznie nieodłączną częścią naszego życia i wszystkich czynności, które wykonujemy. W stroju sportowym, który często posiada przylegającą do ciała cienką warstwę i rzadko kiedy jest wyposażony w kieszenie bardzo ciężko nosić ze sobą telefon. Smartfony w dzisiejszych czasach wyposażone są w funkcje, które bardzo często pomagają nam lub są całkowicie niezbędne, by nie wydawać pieniędzy na inne, dodatkowe urządzenia pomiarowe do uprawiania sportów. Tworzonych jest coraz więcej aplikacji, które mówią nam o naszych wynikach oraz mierzą np. pokonany dystans.

Sportowy pokrowiec zapewnia elastyczność i lekkość ruchu

Wobec czego jest tak na prawdę niezbędnym akcesorium podczas wykonywaniu sportów, jeśli chcemy je wykonywać poprawnie czy nawet wyczynowo, nie myśląc o tym, czy przypadkiem nie wypadł nam telefon z kieszeni. Mocowane na ramieniu zapewnia całkowitą pewność, że nie zgubimy naszego telefonu, będzie on przy nas i nie stracimy zasięgu oraz nie upadnie nam on podczas wykonywania czynności. Jest to tak na prawdę niezbędne akcesorium w dzisiejszych czasach przy wykonywaniu jakichkolwiek sportów. Ważną zaletą jest również możliwość używania go przez osoby pływające. Jeśli jesteśmy osobą uprawiającą sporty wodne możemy śmiało mieć telefon przy sobie, oczywiście o ile nasze urządzenie jest wodoodporne. O ile kostiumy do biegania czasem posiadają różnego rodzaju kieszenie na telefon, o tyle na pewno nie uświadczymy takich w strojach kąpielowych i i kostiumach do pływania. Pozwala to w takim razie nie tylko mierzyć dystans na powierzchni, ale także w basenie czy innym zbiorniku wodnym, sprawiając, że jest to gadżet bezkonkurencyjny i prawdziwie użyteczny dla sportowców ze wszystkich dziedzin. Jest to niezastąpione etui dla pływających, dzięki któremu możemy zabrać nasz wodoodporny smartfon gdziekolwiek chcemy, nawet do jeziora, czy do kąpieli w morzu.

Futerał na każdą pogodę - w deszcz, słońce, wiatr i śnieg

Uniwersalność tego etui sprawia, że jest to idealny pokrowiec do trzymania naszego smartfona gdziekolwiek się wybieramy. Również na wietrze i śniegu ochrania nasz telefon przed złymi warunkami atmosferycznymi osłaniając go i zwiększając jego odporność na zarysowania, zadrapania i chroniąc go przed upadkiem. Jest to świetny futerał na ramię, który sprawdzi się również w codziennych sytuacjach, wychodząc pobiegać tylko sporadycznie lub przy okazji spaceru z psem, nie chcąc martwić się, że zgubimy swój wiele warty smartfon i gdy wolimy zabezpieczyć się na taką ewentualność. Tego typu futerały zdobywają coraz większą popularność również wśród zwykłych użytkowników, którzy nie uprawiają profesjonalnych sportów, jednak doceniają ich zalety oraz wygodę jaką ze sobą niosą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl